REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2019-04-15 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po korekcie płci! Brodacy! Kolejny dzień nie dzwonią dzwonki w polskich szkołach. Dostałem od nich list zaczynający się od słów: My, polskie dzwonki, stanowczo sprzeciwiamy się łączeniu nas z Grzegorzem Schetyną. Po lekturze tego listu chcę powiedzieć stanowczo: to rząd przydzwonił w ścianę, a nie ściana w rząd! Rozwiń »

Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do fanów "Gry o tron". Drodzy moi, to koniec krwawej sagi, ale nie zapłakujcie się i po ostatnim odcinku zainteresujcie się polską polityką. Tu dopiero zima nadchodzi!

Rodacy! W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi chciałbym, jako wasz mózg państwa, złożyć wam życzenia.Jednak tego nie zrobię, ze strachu przed tym, że Jarosław Kaczyński zamieni je na obietnicę wyboczą.

To tyle. Dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
ci Polacy osoby tutejsze po korekcie płci Brodacy kolejny dzień nie dzwonią dzwonki w polskich szkołach dostałem od nich list zaczynający się od słów my polskie dzwonki stanowczo sprzeciwiamy się włączeniu nas z Grzegorzem Schetyną, bo po lekturze tego listu chcę powiedzieć stanowcze to rząd przy dzwonił ściany, a nie ściana wziął, korzystając z okazji chcemy się zwrócić bezpośrednio do fanów gry o tron drodzy moi, że to koniec krwawej sagi, ale nie jest Rozwiń » zapłatą wiceszef i po ostatnim odcinku zainteresuj się polską polityką tu dopiero zima nadchodzi rodacy w związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi chciałbym jako wasz mózg państwa złożyć wam życzenia i 1 tego nie zrobię ze strachu przed tym, że Jarosław Kaczyński zamieni je w obietnice wyborcze to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA