REKLAMA

Najbardziej osadzona w "tu i teraz". Bela Komoszyńska o "Miłości", nowej płycie Sorry Boys

Między Słowami
Data emisji:
2019-05-11 22:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
58:26 min.
Udostępnij:

To czwarta płyta Sorry Boys i pierwsza w całości zaśpiewana po polsku. Album "Miłość" jest dostępny od 10 maja 2019 roku. Rozwiń »

- Utwory są przeprowadzone w kolejności tworzącą pewną historię - mówi Bela Komoszyńska w Radiu TOK FM. - Zaczęło się od "Jesteś pragnieniem" i pojawiały się kolejne utwory. W sumie na płycie jest ich jedenaście. W pewnym momencie okazało się, że wszystkie są właśnie spójną opowieścią o miłości. O wszystkich jej odcieniach. To nie było tak, że usiadłam i postanowiłam, że napiszę teraz płytę pt. "Miłość" i wszystkie piosenki będą o miłości. To się wydarzyło naturalnie. Ta płyta jest w ogóle najbardziej osadzoną w "tu i teraz" z naszych płyt i rejestruje te szczególne momenty, które się w czasie jej powstawania wydarzały.

- Ja tę płytę pisałam w osobiście niezwykłym dla siebie czasie, kiedy spodziewałam się naszego pierwszego dziecka, Bianki, która ma teraz 9 miesięcy. Płyta powstała w zasadzie trój-etapowo. Część piosenek, m.in. "Jestes pragnieniem", powstało kiedy jeszcze nie byłam w ciąży i świadomość Bianki jeszcze nie istniała. Największa część prac przypadła właśnie na okres mojej ciąży i pisanie piosenek, komponowanie. A takie finalne prace i też część tekstów pisałam już po narodzinach Bianki.

Utwór "Absolutnie, absolutnie" jest najnowszym singlem promującym płytę "Miłość".

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Kamila Wróblewskiego z Belą Komoszyńską, wokalistką Sorry Boys, autorką tekstów i kompozytorką.

Dłuższa wersja wywiadu jest dostępna tylko w archiwum Radia TOK FM!


Okładka płyty Sorry Boys pt. "Miłość" (wyd. Mystic Production) Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MIĘDZY SŁOWAMI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA