REKLAMA

Aplikacje na wakacje

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2019-06-21 11:00
Czas trwania:
01:43 min.
Udostępnij:

W czasie wakacji coraz częściej smartfon jest nam w stanie zapewnić niemal wszystkie potrzeby, jakie może mieć turysta np. w obcym mieście. Mapy, informacje o atrakcjach turystycznych, rozkłady jazdy komunikacji i planowanie trasy, taksówki, kupowanie biletów czy płatności za postój.... Aplikacji, które mogą nam się przydać na urlopie jest mnóstwo, dlatego przed wyjazdem warto przejrzeć co w naszym smartfonie już mamy, a co jeszcze możemy zainstalować. Rozwiń »

I tak jakdojadę - to obsługa komunikacji miejskiej. SkyCash czy moBilet - to zakup biletów czy płatności za parkingi. Podróżujesz pociągami? Przyda Ci się np. aplikacja koleo.

Do kontroli finansów - dobrze mieć zainstalowaną aplikację naszego banku. Jej skonfigurowanie trwa zaledwie parę chwil. Można też podpiąć nasze karty płatnicze do google pay czy apple pay - wtedy możemy za zakupy płacić nawet wtedy, gdy akurat zapomnimy zabrać portfela. Oczywiście to pod warunkiem, że nasz telefon obsługuje płatności mobilne.

A kiedy jedzie się na wakacje z paczką znajomych, dobrze mieć pod ręką coś, co pomoże rozliczyć wspólne wydatki. I takich aplikacji też jest całkiem sporo, ale te najbardziej znane to Settle Up czy Splitwise. Wpisujemy każdy wydatek - kto za co zapłacić i na ile osób powinien być ten rachunek podzielony. Na koniec wyjazdu, po rozliczeniu wszystkich wydatków, czarno na białym widzimy, kto ile pieniędzy powinien oddać komu - aplikacja policzy wszystko za nas. Bardzo praktyczne, i pozwala nie psuć atmosfery w grupie znajomych rozmowami o nierozliczonych wydatkach. Miłego urlopu! Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Dziadykiewicz dzień dobry w czasie wakacji coraz częściej smartfon jest w stanie zapewnić niemal wszystkie podstawowe potrzeby, jakie może mieć turysta np. w obcym mieście mapy informacje o atrakcjach turystycznych rozkłady jazdy komunikacji planowanie trasy taksówki kupowanie biletów przepłacać za swoje aplikacje, które mogą nam przydać się w Europie jest mnóstwo wywiadów przed wyjazdem warto inwestować w smartfonie i już mamy bardzo Rozwiń » jest to możemy zainstalować i tak np. warto mieć obligacje jak bojowy, czyli obsługę komunikacji miejskiej w swej treści mobilizacji do zakupu biletów przykładami zawartymi w podróży pociągami możecie się przydać np. aplikacjach Koleo do kontroli władz do kontroli własnych finansów dobrze mieć zainstalowaną aplikację naszego banku i skonfigurowanie trwa zaledwie parę chwil można też podpiąć nasze karty płatnicze do Google play czy od lewej, a dzięki temu za zakupy może wypłacić nawet wtedy, kiedy akurat zapomnimy zabrać ze sobą portfela oczywiście to pod warunkiem, że nasz telefon obsługuje płatności mobilne a kiedy jedziesz na wakacje w parku znajomych dobrze mieć pod ręką coś co pomoże rozliczyć wspólne wydatki i takich obligacji też jest całkiem sporo, ale najbardziej znanych postaci, a wszystko Wisła jest wpisujemy każdy wydatek to za co zapłacił ile osób powinien być rachunek podzielone na koniec wyjazdów po rozliczeniu wszystkich wydatków na czarno na białym widzimy to ile pieniędzy powinien oddać komu aplikacja listy to wszystko jest dla nas bardzo praktyczne i pozwala nie psuć atmosfery w grupie znajomych rozmowami o nierozliczonych aferach z miłego urlopu Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Z pakietem "Aplikacja i WWW" - niezbędna wiedza zawsze pod ręką!

KUP TERAZ do 40% taniej

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!