REKLAMA

Pewny siebie PiS i niezdecydowana opozycja

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2019-07-08 18:20
Prowadzący:
Czas trwania:
28:34 min.
Udostępnij:

W specjalnym wydaniu podcastu Polityki Insight podsumowujemy konwencję PiS, na której dominowało zadowolenie i pewność wygranej w nadchodzących wyborach. Joanna Sawicka jest zawiedziona, ponieważ nie usłyszała żadnych zapowiedzi programowych, a Wojciech Szacki mówi o nudnawych i przydługich referatach. W kuluarach mówiono za to o listach wyborczych. Rozwiń »
PiS jest syty, zadowolony i pewny siebie. Tymczasem wciąż nie wiemy, w jakiej konfiguracji wystartuje opozycja, choć wszystkie karty trzyma Grzegorz Schetyna. PSL i Władysław Kosiniak-Kamysz walczą o niezależność, a lewica jest wyłącznie obserwatorem.
W niedzielę Ryszard Łuczyn rozmawiał z szefem kancelarii premiera Michałem Dworczykiem. Polityk PiS wyjaśnia, czym jest "ofensywa zła", z którą chce mierzyć się partia rządząca. Dworczyk nie zdradza szczegółów programu PiS, choć przyznaje, że wzmocnienie wojewodów, repolonizacja mediów czy ordynacja wyborcza będą ważnymi kwestiami. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA