REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2019-07-29 16:20
Prowadzący:
Czas trwania:
01:39 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji korekty płci! Brodacy! Wzruszenie ściska mi gardło, a serce podeszło do żołądka! Oto moja kancelaria mózgu Państwa dostała lis z samego Nieba, tak, tego Nieba. Pisze w nim Bóg ojciec, że jest zaniepokojony dlaczego ojciec Tadeusz Rydzyk dostał do tej pory tylko 214 milionów 223 tysiące 441 złotych z budżetu państwa polskiego! Niebo i mieszkający w nim Ojciec uważają, że niebiańskie potrzeby są dużo większe, a tocząca się od dawna wojna z szatanem wymaga znacznego dofinansowania. List przesłałem do ministra finansów z prośbą o pilną i pozytywną odpowiedź. Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do słupków sondażowych. Drogie słupki, nie bądźcie jak pale, na które nabito Azję Tuchajbejowicza.
Rodacy! Ciepło już było i będzie. Teraz czas na zamrożenie marzeń.
To tyle. Dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
elki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci Brodacy wzruszenie ściska mi gardło, a serce podeszło do żołądka oto moja Kancelaria mózgu państwa dostała list z samego nieba tak tego nie ma pisze w nim Bóg ojciec, że jest zaniepokojony, dlaczego ojciec Tadeusz Rydzyk dostał do tej pory tylko 214  223  141 zł z budżetu państwa polskiego nie, bo i mieszkający w nim ojciec uważają, że niebiańskie potrzeby są dużo większe, a tocząca się od dawna wojna z Rozwiń » szatanem wymaga znacznego dofinansowania list przesłany do ministra finansów z prośbą o pilną i pozytywną odpowiedź, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do słupków sondażowych drogie słup nie bądź jak pale, na które na MiTo Azję tutaj Pejović rodacy ciepło już było i będzie, a teraz czas na zamrożenie marzeń to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Z Dostępem Premium TOK FM odsłuchasz każdy podcast - bez reklam. Słuchaj wygodniej w naszej aplikacji mobilnej z pakietem "Aplikacja i WWW"

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA