REKLAMA

Przebarwienia - leczenie domowym sposobem

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2019-09-04 13:50
Audycja:
Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Prowadzący:
Czas trwania:
01:36 min.
Udostępnij:

Dzisiaj o tym jak pozbyć się ciemnych plam na skórze tzw przebarwień. Rozwiń »
Podstawowa rzecz: idźmy do lekarza dermatologa. On oglądając naszą skórę, a także robiąc z nami wywiad będzie wiedział z jakim przebarwieniem ma do czynienia.
Jak się ich ich pozbyć ? Generalnie proces leczenia jest długi.
Istnieją kremy wybielające, które można stosować z innymi metodami medycznymi; peelingami lub zabiegami wybielającymi. Gdy efekty są słabe można zastosować laseroterapię. Metody te są jednak dość kosztowne - zaznacza dr Elżbieta Szymańska dermatolog. I dodaje: z pewnością jedną z najprostszych metod jest ochronę przed słońcem, aby nie nasilać zmian oraz preparaty z witaminą C, która mają działanie rozjaśniające.
A konkrety ?
Kosmetyki rozjaśniające to te, które zawierają kwasy owocowe i witaminę C - kwas kojowy, umbeliferon i arbutynę; hamują one działanie melanocytów i wytwarzanie melaniny, która nadaje brązowy odcień naszej skórze. Na rynku jest ich duży wybór, kremów, toników, maseczek, serum.
Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z efektu musimy uciec się do zabiegów bardziej wyszukanych w gabinecie kosmetycznym lub lekarskim. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Wodnik TOK FM na zdrowie dobry Ewa Podolska dzisiaj o tym jak pozbyć ciemnych plam na skórze tzw. przebarwień podstawowa rzecz idźmy do lekarza dermatologa on oglądając naszą skórę, a także robią z nami wywiad będzie wiedział z jakim przebarwień ma do czynienia jak ich pozbyć generalnie proces leczenia jest długi istnieją kremy wybielające, które można stosować innymi metodami medycznymi peeling ami lub zabiegami wybierający, gdy efekty są słabe można zastosować Rozwiń » laseroterapię metody te jednak są dość kosztowne zaznacza dr Elżbieta Szymańska dermatolog i dodaje z pewnością 1 z najprostszych metod jest ochrona przed słońcem, aby mnie na ślad zmian oraz preparaty z witaminą c, która ma działanie rozjaśniające, a konkrety kosmetyki rozjaśniające te, które zawierają kwasy owocowe i witaminę c kwas kolejowy on byli Ferro i Argentyny hamują one działanie Elena szczytów i wytwarzanie melaniny, która nadaje brązowy odcień naszej skórze na rynku jest duży wybór kremów techników maseczek serum jeśli jesteśmy zadowoleni z efektów musimy uczyć się do zabiegu bardziej wyszukanych w gabinecie kosmetycznym lekarskiej więcej jutro przed 14 przewodnik TOK FM na zdrowie Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

40% rabatu w zimowej promocji TOK FM. Nie czekaj - zdobądź swój pakiet "Aplikacja i WWW" z solidną zniżką, aby słuchać wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!