REKLAMA

Jak radzić sobie z przebarwieniami - kwas kojowy

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2019-09-05 13:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:25 min.
Udostępnij:

Wczoraj mówiąc o domowych zabiegach, które pomagają uporać się z przebarwieniami skóry powiedziałam, że powinniśmy używać kosmetyków zawierających kwasy owocowe i witaminę C, kwas kojowy, umbeliferon i arbutynę. Ponieważ sama nie lubię, gdy ktoś mi daje rady używając słów, których nie znam, więc w tym odcinku kilka słów właśnie o kwasie kojowym, umbeliferonie i arbutynie. Rozwiń »
Kwas kojowy jest substancją otrzymywaną drogą biotechnologiczną, wyizolowaną z grzybów gatunku Aspergillus. Rozjaśnia przebarwienia posłoneczne oraz powstałe na wskutek stosowania antykoncepcji hormonalnej oraz po ciąży, wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia piegi, plamy związane ze starzeniem się oraz blizny. Przywraca blask skórze szarej, zmęczonej, występującej zwłaszcza u osób palących.
Uwaga; kwas kojowy jest wrażliwy na działanie promieni słonecznych. Powinno się go przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed działaniem słońca. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. Zalecane stężenie to maksymalnie 5 procent.
Więcej o substancjach, zawartych w kosmetykach rozjaśniających jutro. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik TOK FM na zdrowie dzień dobry Ewa Podolska chcieli mówiąc domowych zabiegach, które pomagają uporać się z przebarwieniami skóry powiedział, że powinniśmy używać kosmetyków zawierających kwasy owocowe i witaminę c Wasko JOW-y o Belfer on i buty, ponieważ sama nie lubię, gdy ktoś mi daje rady, używając słów, które nie znam, więc w tym odcinku czasu właśnie o wasze kolejowym byli w Weronie i Argentynie w wojskowej jest substancja otrzymywana drogą Rozwiń » biotechnologiczną wyizolowano z grzybów gatunku aspergillus rozjaśnia przebarwienia słoneczne oraz powstałe na wskutek stosowania antykoncepcji hormonalnej oraz począwszy wyrównuje koloryt skóry rozjaśnia piegi lamy związane ze starzeniem się oraz blizny przywraca blask skórze szary zmęczony występujące, zwłaszcza osób palących uwaga kwas kolejowy jest wrażliwy na działanie promieni słonecznych powinny się go przechowywać w temperaturze pokojowej szczelnie zamkniętym opakowaniu na chroniczny przed działaniem słońca może powodować podrażnienia skóry oczu zalecane stężenie to maksymalnie 5 % więcej o substancjach zawartych w kosmetykach rozjaśniającym jutro przewodnik medyczny od poniedziałku do piątku przed 1 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i zabierz TOK FM na wakacje!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA