REKLAMA

Mikrodermabrazja cd

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2019-09-16 13:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:51 min.
Udostępnij:

Dzisiaj ciąg dalszy o popularnym zabiegu stosowanym w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub lekarskim - mikrodermabrazji. Rozwiń »
Przypomnijmy: polega ona na ścieraniu naskórka przy pomocy narzędzia, którego głowica jest pokryta diamentami syntetycznymi lub naturalnymi lub też kryształkami glinu. Także można złuszczać naskórek pomocą tlenu i soli fizjologicznej. Jest to tzw dermabrazja tlenowa.
Efekt zabiegu - naskórek odbudowuje się i skóra staje się gładsza, rozjaśniona, jednym słowem młodsza.

Jak wygląda zabieg: skórę najpierw trzeba oczyścić i odtłuścić. Głowica urządzenia zasysa ją w miejscu przyłożenia i równocześnie złuszcza.
Zabieg kończy się nałożeniem odpowiedniej maseczki, kremu pielęgnacyjnego i kremu z filtrem.
Częstotliwość i liczba zabiegów dobierana jest indywidualnie. Z reguły, proponuje się aby dwa razy w roku wykonać serię od 3 do 10 zabiegów w odstępach 7-14 dni. W między czasie dobrze jest wykonać raz w miesiącu zabieg, dla podtrzymania efektów.
Zaraz po może wystąpić zaczerwienienie skóry, uczucie ciepła i pieczenie. Mija to zazwyczaj po kilku godzinach. W trzecim dniu po zabiegu występuje niewielkie złuszczanie się naskórka.
Po zabiegu mikrodermabrazji nie należy wystawiać skóry na słońce, najlepiej do miesiąca stosować krem z filtrem UV 50. Powinno się także unikać niskich temperatur. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Wodnik TOK FM na zdrowie dzisiaj ciąg dalszy o popularnym zabiegu stosowanym w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub lekarskim mikro German Brass przypomnijmy polega ona na ścieraniu naskórka przy pomocy narzędzia, którego głowica jest pokryta diamentami syntetycznymi lub naturalnymi lub też kryształkami glinu także można z łóżka naskórek za pomocą tlenu i soli fizjologicznych jest to tzw. dermabrazja tlenowa efekt zabiegu naskórek odbudowuje się skóra staje się ogłasza Rozwiń » rozjaśnione 1 słowem młodsza jak wygląda zabieg skórę najpier w trzeba oczyścić odtłuścić głowica urządzenia zasysa ją lekko w miejscu przyłożenia równocześnie służka zabieg kończy się nałożeniem odpowiedni maseczki kremu pielęgnacyjnego kremu litry częstotliwość liczba zabiegów dobierane indywidualnie z reguły proponuje się, aby 2 × w roku wykonać serię 3 do 10 zabiegów w odstępach 7 do 14 dni między czasie dobrze wykonać raz miesiącu zabić dla podtrzymania efektu zaraz po może wystąpić zaczerwienienie skóry uczucie ciepła i pieczeń miast zazwyczaj po kilku godzinach w trzecim dniu po zabiegu występuje niewielkie złuszczanie naskórka po zabiegu Mikler obrazy nie należy wystawiać skóry na słońce najlepiej do miesiąca stosować krem z filtrem uv 50 powinno się także unikać niskich temperatur przewodnik medyczny od poniedziałku do piątku przed 14 przewodnik TOK FM na zdrowie nie ma czasu posłuchać następnej audycji znajdziesz ją jako podcast Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Teraz wszystkie pakiety TOK FM Premium 40% taniej!

KUP TERAZ 40% taniej

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA