REKLAMA

Mikrodermabrazja cd

Data emisji:
2019-09-16 13:50
Audycja:
Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Prowadzący:
Czas trwania:
01:51 min.
Udostępnij:

Dzisiaj ciąg dalszy o popularnym zabiegu stosowanym w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub lekarskim - mikrodermabrazji. Rozwiń »
Przypomnijmy: polega ona na ścieraniu naskórka przy pomocy narzędzia, którego głowica jest pokryta diamentami syntetycznymi lub naturalnymi lub też kryształkami glinu. Także można złuszczać naskórek pomocą tlenu i soli fizjologicznej. Jest to tzw dermabrazja tlenowa.
Efekt zabiegu - naskórek odbudowuje się i skóra staje się gładsza, rozjaśniona, jednym słowem młodsza.

Jak wygląda zabieg: skórę najpierw trzeba oczyścić i odtłuścić. Głowica urządzenia zasysa ją w miejscu przyłożenia i równocześnie złuszcza.
Zabieg kończy się nałożeniem odpowiedniej maseczki, kremu pielęgnacyjnego i kremu z filtrem.
Częstotliwość i liczba zabiegów dobierana jest indywidualnie. Z reguły, proponuje się aby dwa razy w roku wykonać serię od 3 do 10 zabiegów w odstępach 7-14 dni. W między czasie dobrze jest wykonać raz w miesiącu zabieg, dla podtrzymania efektów.
Zaraz po może wystąpić zaczerwienienie skóry, uczucie ciepła i pieczenie. Mija to zazwyczaj po kilku godzinach. W trzecim dniu po zabiegu występuje niewielkie złuszczanie się naskórka.
Po zabiegu mikrodermabrazji nie należy wystawiać skóry na słońce, najlepiej do miesiąca stosować krem z filtrem UV 50. Powinno się także unikać niskich temperatur. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Wodnik TOK FM na zdrowie dzisiaj ciąg dalszy o popularnym zabiegu stosowanym w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym lub lekarskim mikro German Brass przypomnijmy polega ona na ścieraniu naskórka przy pomocy narzędzia, którego głowica jest pokryta diamentami syntetycznymi lub naturalnymi lub też kryształkami glinu także można z łóżka naskórek za pomocą tlenu i soli fizjologicznych jest to tzw. dermabrazja tlenowa efekt zabiegu naskórek odbudowuje się skóra staje się ogłasza Rozwiń » rozjaśnione 1 słowem młodsza jak wygląda zabieg skórę najpier w trzeba oczyścić odtłuścić głowica urządzenia zasysa ją lekko w miejscu przyłożenia równocześnie służka zabieg kończy się nałożeniem odpowiedni maseczki kremu pielęgnacyjnego kremu litry częstotliwość liczba zabiegów dobierane indywidualnie z reguły proponuje się, aby 2 × w roku wykonać serię 3 do 10 zabiegów w odstępach 7 do 14 dni między czasie dobrze wykonać raz miesiącu zabić dla podtrzymania efektu zaraz po może wystąpić zaczerwienienie skóry uczucie ciepła i pieczeń miast zazwyczaj po kilku godzinach w trzecim dniu po zabiegu występuje niewielkie złuszczanie naskórka po zabiegu Mikler obrazy nie należy wystawiać skóry na słońce najlepiej do miesiąca stosować krem z filtrem uv 50 powinno się także unikać niskich temperatur przewodnik medyczny od poniedziałku do piątku przed 14 przewodnik TOK FM na zdrowie nie ma czasu posłuchać następnej audycji znajdziesz ją jako podcast Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Teraz 30% zniżki na Dostęp Premium! Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW", aby słuchać podcastów TOK FM na komputerze i w aplikacji mobilnej już dziś.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!