REKLAMA

Apple przygotował asystentkę głosową Siri na pytania o feminizm

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2019-09-23 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:01 min.
Udostępnij:

Jak donosi The Guardian, w firmie Apple rzekomo istniał projekt, którego zadaniem miało być napisanie na nowo dla asystentki głosowej Siri odpowiedzi na pytania o światopogląd. Miały one być jak najbardziej neutralne.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski dzień dobry jak donosi The Guardian firmie apu rzekomo istniał projekt, którego zadaniem miało być napisanie na nowo dla asystentki głosowej Syrii w odpowiedzi na pytanie o światopogląd miały one być jak najbardziej neutralne dziennikarze rynek złe postanowili to sprawdzić na pytanie co sądzi o feminizmie Syrii odpowiedziała, że wydaje się jej, że wszyscy powinni być traktowani tak samo na pytanie czy jesteś feministką Rozwiń » odparła przykro mi naprawdę nie wiem nie odpowie też na pytanie czy jest demokratą lub republikańską CV również wyczulony na wyzwiska teraz, gdy wulgarnie się o nazwie odpowie, że nie będzie na to reagować zaznaczmy jednak, że Syrii nie porozmawiamy na razie po polsku asystentka głosowa apu jest dostępna 20 językach m. in. angielskim arabskim chińskim francuskim hebrajskim hiszpańskim malarskim niemieckim norweskim rosyjskim czy włoskim do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam, oraz sprawdź jak działa nowe internetowe radio TOK+Muzyka. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj wygodniej w aplikacji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA