REKLAMA

Chcesz schudnąć - dużo pij

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2019-09-24 13:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Dziś ciąg dalszy o tym co sprzyja chudnięciu. Rozwiń »
Było o śnie – źle gdy za mało, alkoholu – źle gdy za dużo. Dziś o wodzie. Ogólnie rzecz biorąc pijemy za mało, a gdy chcemy stracić na wadze to szczególnie ważne .
Najlepiej pić wodę nisko sodową – 5-10 mg sodu na litr wody.
Małymi łyczkami przez cały dzień. Jeden i pół do dwóch litrów wody.
Lepsza jest niegazowana. A oprócz wody ? Apetyt hamuje herbata z morwy białej lub rumiankowa. Pamiętajmy także, że woda jest w owocach, warzywach i zupach.

Natomiast odstawmy odstawmy wszelkie słodkie napoje, także dosładzane soki. W jednym litrze napoju może być nawet 20 łyżeczek cukru!

I ważna rada - nie tylko dla odchudzających się : zacznijmy dzień od szklanki ciepłej wody z wyciśniętym sokiem z cytryny.
Cytryna organizmu nie zakwasza, jak można by sadzić, lecz go oczyszcza. Ciepła woda z cytryną wzmaga wydzielania żółci z woreczka żółciowego, a to polepsza trawienie. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik TOK FM na zdrowie w dzień dobry Ewa Podolska jeśli ciąg dalszy o tym co nie sprzyja chudnięcie było rośnie źle za mało alkoholu źle, gdy za dużo dzisiaj powodzi ogólnie rzecz biorąc pijemy za mało, gdy chcemy stracić na wadze do szczególnie ważne najlepiej pić wodę niskosodową i 5 do 10 mg sodu na litr wody z małymi łyczkami przez cały dzień w 1 , 5 do 2 l wody lepsze jest niegazowana, a oprócz wody dobrze hamuje apetyt herbata z morwy białej lub Rozwiń » rumiankowa pamiętajmy także, że woda jest w owocach warzywach zupa natomiast odsta w na wszelkie słodkie napoje także dosładzane soki w 1 l napoju może być nawet 20 łyżeczek cukru w i ważne rada nie tylko dla odchudzających się zaczniemy dzień od szklanki ciepłej wody wyciśnięte soki z cytryny cytryna organizm nie zakwaszają jak można, by sądzić, lecz oczyszcza ciepła woda z cytryną wzmaga wydzielanie żółci z woreczka żółciowego, a to polepsza trawienie więcej o wrogach odchudzania jutro przewodnik medyczny od poniedziałku do piątku przed 14 przewodnik TOK FM na zdrowie Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Teraz wszystkie pakiety TOK FM Premium 51% taniej!

KUP TERAZ 51% taniej

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA