REKLAMA

Powrót ciekawej polityki

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2019-10-16 18:40
Audycja:
Czas trwania:
25:34 min.
Udostępnij:

W ostatnim odcinku wyborczego serialu kreślimy psychologiczny portret Jarosława Kaczyńskiego. Rekordowy wynik w wyborach parlamentarnych nie zadowolił prezesa PiS, a jego ambicje nie zostały zaspokojone. Rozwiń »

Wojciech Szacki mówi, że głównym zmartwieniem PiS będzie użeranie się ze Zbigniewem Ziobrą i Jarosławem Gowinem. W dłuższej perspektywie partia rządząca jest skazana na konflikt i starcie frakcji, o czym już świadczy zamieszanie wokół dymisji szefa NIK Mariana Banasia.

Andrzej Bobiński wskazuje, że Senat staje się miejscem, w którym będzie wykuwała się polska polityka. A bój o Senat toczy się na wielu płaszczyznach: rozgrywki wewnątrz Koalicji Obywatelskiej, sprzeciwu PSL czy przeciągnięciu niezależnych senatorów na własną stronę. Szacki i Bobiński obstawiają też, kto zostanie marszałkiem izby wyższej.

W przyszłym tygodniu zapraszamy na nową audycję, w której opowiemy, jak wykuwa się rząd, jak toczą się targi o ministerstwa i spółki skarbu państwa i jak Kaczyński rozstawi figury na politycznej szachownicy. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

40% rabatu w zimowej promocji TOK FM. Nie czekaj - zdobądź swój pakiet "Aplikacja i WWW" z solidną zniżką, aby słuchać wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!