REKLAMA

Śledztwo Pisma: Dzień, w którym Damian pękł (odcinek 1)

Data emisji:
2019-10-18 12:00
Audycja:
Czas trwania:
47:32 min.
Udostępnij:

Pięć lat temu Agatę i Jana oskarżono o znęcanie się nad czwórką przybranych dzieci. Ze szczególnym okrucieństwem. Do dziś nie zostali skazani. Na początku wydawało się, że skrywają tylko jedną tajemnicę. Ta szybko wyszła na jaw. Ale okazało się, że kłamstw, manipulacji i ofiar jest więcej. Dlaczego nie odpowiedzieli za swoje czyny? Jaką rolę w całej sprawie odegrały postaci ze świecznika? Czy uda się ich odnaleźć? Rozwiń »

Mirosław Wlekły wraca do dwójki bohaterów swojego reportażu sprzed lat. Chce zrozumieć, jak to się stało, że przez cztery lata nikt nie dostrzegł zła w domu Agaty i Jana, i dlaczego oboje wciąż nie zostali skutecznie osądzeni. A przede wszystkim by ich odszukać i zapytać: Czy to zrobili? Dlaczego? I najważniejsze: Jak mogą z tym żyć?

Premiera pierwszego odcinka serialu w piątek 18 października na śledztwopisma.pl i w aplikacji TOK FM. Od poniedziałku, 21 października ten odcinek będzie dostępny również w najpopularniejszych aplikacjach podcastowych.

Kolejny, drugi odcinek podcastu już 25 października! Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: ŚLEDZTWO PISMA

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Teraz 30% zniżki na Dostęp Premium! Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW", aby słuchać podcastów TOK FM na komputerze i w aplikacji mobilnej już dziś.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!