REKLAMA

Śledztwo Pisma: Dzień, w którym Damian pękł (sezon 1, odcinek 1)

Gościnnie w TOK FM: Śledztwo Pisma. Sezon 1
Data emisji:
2019-10-18 12:00
Prowadzący:
Czas trwania:
47:32 min.
Udostępnij:

Pięć lat temu Agatę i Jana oskarżono o znęcanie się nad czwórką przybranych dzieci. Ze szczególnym okrucieństwem. Do dziś nie zostali skazani. Na początku wydawało się, że skrywają tylko jedną tajemnicę. Ta szybko wyszła na jaw. Ale okazało się, że kłamstw, manipulacji i ofiar jest więcej. Dlaczego nie odpowiedzieli za swoje czyny? Jaką rolę w całej sprawie odegrały postaci ze świecznika? Czy uda się ich odnaleźć? Rozwiń »

Mirosław Wlekły wraca do dwójki bohaterów swojego reportażu sprzed lat. Chce zrozumieć, jak to się stało, że przez cztery lata nikt nie dostrzegł zła w domu Agaty i Jana, i dlaczego oboje wciąż nie zostali skutecznie osądzeni. A przede wszystkim by ich odszukać i zapytać: Czy to zrobili? Dlaczego? I najważniejsze: Jak mogą z tym żyć?

Premiera pierwszego odcinka serialu w piątek 18 października na śledztwopisma.pl i w aplikacji TOK FM. Od poniedziałku, 21 października ten odcinek będzie dostępny również w najpopularniejszych aplikacjach podcastowych.

Kolejny, drugi odcinek podcastu już 25 października! Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: ŚLEDZTWO PISMA. SEZON 1

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA