REKLAMA

Negocjacje rządowe w powijakach

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2019-10-23 18:10
Prowadzący:
Czas trwania:
24:57 min.
Udostępnij:

W nowym serialu - Nasłuch Gabinetowy - rozmawiamy o rządowych rozmowach i układankach, o karuzelach nazwisk i stanowisk, odsiewamy plotki i odsłaniamy negocjacyjną kuchnię. Rozwiń »Żaden ważny polityk PiS dotychczas publicznie nie zdradził, jak będzie wyglądał nowy rząd, a Jarosław Kaczyński nie powiedział nawet czy Mateusz Morawiecki będzie premierem. Skrzętnie wykorzystują to ziobryści, którzy zabiegają o dwa ministerstwa i kawałek tortu spółkowego.

Kontrola nad spółkami skarbu państwa i szerzej ministerstwa gospodarcze wzbudzają na razie najwięcej emocji i pytań. Czy wróci ministerstwo skarbu i kto będzie nim kierował - Jacek Sasin, a może Krzysztof Tchórzewski. Czy Jadwiga Emilewicz obejmie superresort nadzorujący przedsiębiorczość, technologie, inwestycje i rozwój? Silne ośrodki ministerialne to tylko jedno z możliwych rozwiązań, konkurencyjne to wzmocnienie premiera lub rozproszona władza w resortach z ośrodkiem decyzyjnym na Nowogrodzkiej. Prowadzi Andrzej Bobiński. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA