REKLAMA

Zagwozdki Kaczyńskiego

Data emisji:
2019-11-07 12:00
Audycja:
Czas trwania:
25:29 min.
Udostępnij:

Rządowe negocjacje trwają kolejny tydzień, publicyści i dziennikarze przerzucają się nazwiskami kandydatów na ministerialne stołki i powoli gubią się w domysłach. Według naszych informacji wciąż toczą się rozmowy w wąskim gronie i zapadają ostateczne decyzje. Jarosław Kaczyński musi rozstrzygnąć, jak silna będzie Jadwiga Emilewicz, wybrać drugi resort dla Zbigniewa Ziobry, znaleźć chętnego do ministerstwa finansów i przypisać nadzór nad spółkami skarbu państwa i mediami publicznymi. Rozwiń »

Niejako w tle, ale niezwykle ważne, będą również zmiany personalne w kancelarii premiera, komitecie stałym rady ministrów czy zespole programowania prac rządu. Przesądzą one o płynności i sprawności prac rządu.

Rozmowy o kształcie przyszłego rządu przechodziły przez różne fazy - tryumfalizm Ziobry i Gowina czy zwrot ku centrum, kiedy ważna rolę odgrywał Mateusz Morawiecki. A i tak na ostatniej prostej decyduje szef PiS.

Rozmawiają Wojciech Szacki i Andrzej Bobiński. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Teraz 30% zniżki na Dostęp Premium! Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW", aby słuchać podcastów TOK FM na komputerze i w aplikacji mobilnej już dziś.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!