REKLAMA

Zwiastun podcastu "8:10"

Gościnnie w TOK FM: 8:10
Data emisji:
2019-12-04 16:00
Audycja:
Gościnnie w TOK FM: 8:10
Prowadzący:
Czas trwania:
00:47 min.
Udostępnij:

"Ósma Dziesięć" to podcast Gazety Wyborczej. Codziennie od poniedziałku do piątku, dziennikarze Wyborczej opowiadają Wam historię na jeden temat. Rozmawiamy o reportażach publikowanych w Dużym Formacie i Wysokich Obcasach, przedstawiamy najciekawsze Ale Historie!, relacjonujemy o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie oraz polecamy wydarzenia kulturalne. Rozwiń »

Zapraszają: Michał Nogaś, Dorota Wysocka-Schnepf, Bartosz Wieliński, Paulina Reiter, Monika Tutak-Goll, Paula Szewczyk, Kamila Kalińczak, Natalia Szostak, Maciej Czarnecki, Paweł Hekman, Jarek Kopeć, Martyna Turska i inni.

wyborcza.pl/podcast/0,172673.html Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
to jest ósma 10 podcast gazety wyborczej dzisiejszym odcinku będzie ono wreszcie do państwa, bo dobry wieczór, bo naszego podcast można słuchać każdej porze dnia nocy Dorota Wysocka na co dzień dobry zaproszę napotka gazety wyborczej partii Gliński gazety wyborczej codziennie od poniedziałku do piątku opowiadamy o wydarzeniach, które wpływają na wasze życie nazywam się Kamila Klimczak Natalia Szostak nazywał się Maciej Czarnecki nazywam się pominę te Monika Tutak-Goll Rozwiń » nazywam się Opala Szewczyk ana koniec zapraszam Martyna Turska Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: 8:10

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

40% rabatu w zimowej promocji TOK FM. Nie czekaj - zdobądź swój pakiet "Aplikacja i WWW" z solidną zniżką, aby słuchać wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!