REKLAMA

Kandydaci na start!

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2019-12-04 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
38:58 min.
Udostępnij:

Dziś rozpoczynamy nową audycję Duży Pałac, w której rozmawiamy o zbliżających się wyborach prezydenckich. Rozwiń »

W pierwszej części premierowego odcinka przyglądamy się kandydatom partyjnym i prawyborom w Koalicji Obywatelskiej oraz Konfederacji. Skrajnie prawicowa partia kandydata na kandydata wyłoni spośród dziewięciu osób, chętnych brakuje za to w KO, gdzie zgłosiła się zaledwie dwójka. Z PSL wystartuje Władysław Kosiniak-Kamysz, który już rozpoczął kampanię i próbuje przyciągnąć elektorat miejski i klasę średnią. Lewica nie chce ujawnić, kto będzie ją reprezentował w wyścigu prezydenckim. Na razie pada mnóstwo nazwisk kandydatek, więc zgadujemy. Tymczasem prezydent Andrzej Duda jeździe po całej Polsce i zabiega o reelekcję.

W drugiej części Joanna Sawicka mówi o Szymonie Hołowni i jego pomyśle na start w wyborach prezydenckich. Hołownia sprawia wrażenie, że jest kandydatem, który może skusić Polaków. Choć brakuje mu formatu prezydenckiego i pochodzi ze świata show-biznesu, a nie politycznego. Zastanawiamy się, czy trzy sztaby Hołowni i współpracownicy bez doświadczenia politycznego, pomogą osiągnąć dobry wynik?

Rozmawiają Andrzej Bobiński, Joanna Sawicka, Ryszard Łuczyn i Wojciech Szacki.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA