REKLAMA

Wielkie odliczanie

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-01-29 18:50
Prowadzący:
Czas trwania:
26:42 min.
Udostępnij:

W dzisiejszej audycji zastanawiamy się, jaka będzie główna oś kampanijnych sporów, jakie tematy wybrzmią w wypowiedziach kandydatów i jakie emocje spróbują wzbudzić. Joanna Sawicka uważa, że kampania potoczy się zgodnie z rytmem wydarzeń międzynarodowych lub PiS narzuci własną narrację, być może o kwestiach światopoglądowych. Główne role odegrają Koalicja Obywatelska i partia rządząca, bo jest to spór naturalny i dla obu stron wygodny, ale pole dyskusji spróbują poszerzyć pozostałe ugrupowania i ich kandydaci - dodaje Ryszard Łuczyn. Rozwiń »

Nie możemy pominąć również kwestii nastrojów społecznych, które mogą pogorszyć się pod wpływem zwalniającej gospodarki, a więc i mniej zasobnych portfeli. Polską sceną polityczną może wstrząsnąć gospodarka i wtedy reelekcja Andrzeja Dudy przestanie być pewna - komentuje Wojciech Szacki.

Rozmawiamy również o roli Jarosława Kaczyńskiego, jego wpływie na mobilizację elektoratu i ostateczny wynik wyborów. Andrzej Bobiński twierdzi, że najważniejszym atutem kampanii urzędującego prezydenta jest Andrzej Duda, bo na reelekcję pracował już pięć lat.

Zapraszamy na konferencję Ryzyka i Trendy, gdzie gośćmi w panelu politycznym Joanna Mucha, Andrzej Zybertowicz, Rafał Matyja i Maciej Gdula. Zadamy im równie trudne pytania o wybory prezydenckie. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA