REKLAMA

Wirus w Europie, konflikt na prawicy

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-03-06 19:00
Prowadzący:
Czas trwania:
32:47 min.
Udostępnij:

W pierwszej części rozmawiamy o epidemii koronawirusa w Europie. Włochy cierpią na odpływ turystów, a we Francji i Niemczech pustoszeją sklepy. Turystyka i rozrywka mają znaczny udział w europejskim PKB, ale prawdziwe problemy pojawią się, gdy pękną łańcuchy dostaw między Azją a Europą. Sytuację gospodarczą i polityczną w zainfekowanej Europie komentują Adam Czerniak i Paweł Wiejski. Rozwiń »

W drugiej części Wojciech Szacki opowiada o konflikcie między prezydentem Andrzejem Dudą a PiS i Jarosławem Kaczyńskim. Górę wzięły chyba emocje, które przerodziły się w żądania dymisji szefa TVP Jacka Kurskiego, wzajemne oskarżenia o przecieki i groźby. PiS posunął się nawet do sugestii, że znajdzie innego kandydata niż Duda, podobno wyzwanie gotowa jest podjąć Beata Szydło.

Prowadzi Marek Świerczyński.

Zachęcamy również do głosowania na podcast Polityki Insight w konkursie BestStream Awards - https://bit.ly/38rkokH Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu w jesiennej promocji. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA