REKLAMA

Aplikacja TOK FM w samochodach z Apple Car Play

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-12-14 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:09 min.
Udostępnij:

Dobra wiadomość dla kierowców jeżdżących autami z funkcją Apple Car Play, która zapewnia bezpieczniejszą jazdę dzięki obsłudze iPhone’a na panelu samochodu. Car Play pomoże Państwu być bardziej skupionym na tym, co dzieje się na drodze. Używając takiego panelu można wysyłać lub czytać SMSy, wykonywać połączenia, śledzić mapę lub... korzystać z aplikacji mobilnej TOK FM. Rozwiń »

Najwięcej możliwości zyskali ci, którzy mają wykupiony dostęp Premium. Oprócz słuchania Radia TOK FM, które jest dostępne za darmo dla wszystkich, mamy również tysiące podcastów. Za pomocą pokrętła mogą Państwo prosto i szybko cofnąć się do nadawanej wcześniej audycji.

Przypominam, że dzięki aplikacji TOK FM można nas słuchać wszędzie. Na przykład na wakacjach w Australii czy podczas podróży samolotem (bo można pobrać wcześniej podcasty) lub właśnie w samochodzie. A najlepiej z funkcją Car Play. Aby z niej korzystać, należy mieć najnowszą wersję aplikacji TOK FM na iPhone’a oraz posiadać oczywiście funkcję Car Play w Państwa samochodzie. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski dzień dobry dziś dobra wiadomość dla kierowców jeżdżących autami z funkcją Apple CarPlay, która zapewnia bezpieczniejszą jazdę dzięki obsłudze iPhone na panelu samochodu CarPlay pomoże państwu być bardziej skupiony na tym co dzieje się na drodze, używając takiego panelu można np. wysyłać bądź czytać SMS wykonywać połączenia telefoniczne śledzić matę lub no właśnie korzystać z aplikacji mobilnej TOK FM Rozwiń » najwięcej możliwości zyskali ci, którzy mają wykupiony dostęp premium oprócz słuchania Radia TOK FM, który jest dostępny za darmo dla wszystkich mamy również tysiące podcastów za pomocą pokrętła mogą państwo prosto szybko cofnąć do nadawanej też wcześniej audycji przypominam, że dzięki aplikacja TOK FM można słuchać wszędzie np. na wakacjach w Australii czy podczas podróży samolotem można pobrać wcześniej pod kasty lub właśnie w samochodzie, a najlepiej z funkcją CarPlay, aby z niej korzystać należy mieć najnowszą wersję aplikacji TOK FM na iPhona oraz posiadać oczywiście funkcja CarPlay państwa samochodzie do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA