REKLAMA

Facebook odświeża swój wygląd i wprowadza pożądany przez wszystkich tryb ciemny

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-03-13 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:12 min.
Udostępnij:

W dzisiejszym przewodniku kilka słów... nowym Facebooku. A konkretnie o jego przeprojektowaniu. Nowy wygląd został zaprezentowany prawie rok temu podczas konferencji F8. Niektórzy mogą go testować już teraz, natomiast Facebook obiecuje, że dla wszystkich będzie dostępny wiosną czyli lada dzień. Odświeżony fejs sprawia wrażenie czystszego i lżejszego. W lewej części ekranu znajdą Państwo wyszukiwarkę i dostęp do wybranych funkcji, w środku posty a nad nimi m.in. dostęp Market Place, video, grup i gier, a po prawej powiadomienia, Messenger z ostatnimi wiadomościami oraz lista znajomych, do których można na szybko coś napisać. Rozwiń »

Jest też pożądana przez wszystkich nowa funkcja. To tryb ciemny, który świetnie sprawdza się podczas korzystania z Facebooka przy zgaszonym świetle. Ponadto oszczędza baterię na OLED-owych wyświetlaczach.

Jeśli ktoś z Państwa dostał już zaproszenie do testowania nowego Facebooka, a nie wie jak włączyć tryb ciemny, wystarczy w prawym górnym rogu strony kliknąć w miniaturkę swojego zdjęcia profilowego i po prostu wybrać "tryb ciemny". Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski dzień dobry w dzisiejszym przewodniku kilka słów o nowym Facebooku, a konkretnie o jego przy projektowaniu nowy wygląd został zaprezentowany prawie rok temu podczas konferencji efekt niektórzy mogą go testować już teraz natomiast Facebook obiecuje, że dla wszystkich będzie dostępne wiosną, czyli lada dzień odświeżony Weiss sprawia wrażenie czystszego lżejszego lewej części ekranu znajdą państwo wyszukiwarkę dostęp do Rozwiń » wybranych funkcji w środku są posty nad nimi dostęp do Marka play wideo grup i gier, a po prawej powiadomienia messengera ostatnimi wiadomościami oraz lista znajomych, do których można szybko coś napisać jest też pożądana przez wszystkich nowa funkcja to oczywiście tryb ciemny, który świetnie sprawdza się podczas korzystania z Facebooka przy zgaszonym świetle ponadto oszczędza baterie na lodowych wyświetlaczach jeśli ktoś z państwa dostał już zaproszenie do testowania nowego Facebooka nie wie jak włączyć tryb ciemny wystarczy w prawym górnym rogu strony kliknąć miniaturkę swojego zdjęcia profil owego i po prostu wybrać tryb ciemne do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu, wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA