REKLAMA

Koronawirus: WHO na TikTok-u walczy z dezinformacją. Z pomocą rusza również Facebook

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-03-16 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
00:57 min.
Udostępnij:

Dziś parę słów o walce z tzw. fake newsami w związku z budzącym emocje koronawirusem. Do walki z dezinformacją wkraczają serwisy społecznościowe. Kilka dni temu swój profil na popularnym serwisie Tik-Tok uruchomiła Światowa Organizacja Zdrowia, na którym w krótkich filmikach informuje m.in. o tym, kto powinien nosić maski oraz jak unikać zakażenia koronawirusem. Rozwiń »

Z pomocą ruszył również Facebook, który dał Światowej Organizacji Zdrowia możliwość prowadzenia kampanii informacyjnych za darmo.

Przypomnijmy, koronawirusie wielokrotnie mówimy na antenie Radia TOK FM, a wszystkie na ten temat rozmowy znajdą Państwo w naszym archiwum po wpisaniu słowa koronawirus oraz w przygotowywanym przez Ewę Podolską Przewodniku Higienicznym. Na tokfm.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski dzień dobry dziś w przewodniku technologicznym parę słów o walce z tzw. efekt newsami w związku z budzącym emocje Korona wirusem do walki z dezinformacją wkraczają serwisy społecznościowe kilka dni temu swój profil na popularnym serwisie wideo tik TOK uruchomiła światowa organizacja zdrowia, na którym w krótkich filmikach informuje m.in. o tym kto powinien nosić maski oraz jak unikać zakażenia Korona wirusem z pomocą ruszył Rozwiń » również Facebook, który dał światowej organizacji zdrowia możliwość prowadzenia kampanii informacyjnych za darmo przypomnijmy o koronę wirusie wielokrotnie mówimy na antenie Radia TOK FM wszystko na ten temat rozmowy znajdą państwo w naszym archiwum po wpisaniu wyszukiwarce słowa Korona wirus oraz w przygotowywanym przez Ewę polską przewodniku higienicznym na tokfm PL oraz w naszej aplikacji mobilnej do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA