REKLAMA

Czy audiobooki to prawdziwe książki?

NieFerie
Data emisji:
2020-03-17 11:50
Audycja:
Czas trwania:
02:05 min.
Udostępnij:

Może czas NIEferii to dobry moment, by dzięki audiobookom zachęcić do książek tych, którzy dotąd nie byli do nich przekonani? Podpowiadamy dlaczego warto spróbować oraz jak zacząć słuchać książek w wersjach dźwiękowych.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Piotr Stanisławski bloga Crazy nauka audycji Homo science w feriach podpowiadamy co mądrego ciekawego niebanalnego można robić w domu, gdy szkoły są zamknięte dziś naszym gościem jest Elżbieta manty bloga edukacyjnego juniorowi czas, który dzieci muszą spędzić w domu to świetna okazja do czytania książek tylko, że nie wszystkie dzieci lubią czytać często zniechęcają się do książek już na etapie nauki czytania i potem sięgają po nie tylko kiedy muszą bo kiedy sam Rozwiń » proces czytania sprawia trudność męczy nawet najciekawsza książka nie będzie cieszyć jak, więc namówić dzieci do czytania np. sięgając po audiobooki niektórzy uważają, że słuchanie to nie jest prawdziwe czytanie książek, ale audiobooki mogą mieć bardzo pozytywny wpływ na dzieci, którym dekodowania tekstu drukowanego sprawia trudności, a kiedy, słuchając audiobooka młody czytelnik ciągnie się świat literatury może zwiększą chęcią sięgnie po książki drukowane polskie audiobooki często czytają znakomicie elektorzy aktorzy słucha się z ogromną przyjemnością w mojej rodzinie przebojami audio są np. opowieści o fundusze PE stronie dynastia koziołków czy dla nieco starszych seria baśniową, a skąd brać audiobooki najprościej skorzystać z wyspecjalizowanych serwisów takich jak znakomita Polska Audioteka czy importowane do nas świecki autorytet te serwisy mają gotowe aplikacja na telefonie to jest najlepsze rozwiązanie dla początkujących, bo wszystko mamy tam w 1 miejscu dla bardziej zaawansowanych Otóż wiele możliwości słuchania audiobooków taką książkę formacie MP 3 można nagrać na pendrive czy płytę CD słuchać w samochodzie można też skorzystać ze specjalnych aplikacja świat liczbą smart audiobook Player, a same druki można po prostu kupować, której internetowych księgarni publiką obliguje utrwalone stoczył wiele na dziś to wszystko na kolejny nie fair zapraszamy jutro po 1155 więcej pomysłów na mądre spędzanie czasu w domu znajdą państwo na stronie nie fair po i on pędził nie ferie na Facebook Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: NIEFERIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA