REKLAMA

Chemia jest wszędzie! Ale nie zawsze łatwo ją zrozumieć

NieFerie
Data emisji:
2020-03-19 11:50
Audycja:
Czas trwania:
02:05 min.
Udostępnij:

Podpowiadamy, jak NIEferie wykorzystać do zdobycia wiedzy - i to nie tylko szkolnej. Polecamy Pana Belfra, Uwaga! Naukowy bełkot oraz Periodic Videos.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
dzień dobry tu Aleksandra Stanisławska z bloga Crazy nauka i audycji Homo science witam w kolejnej odsłonie audycji nie ferie, które wraz z Piotrem Stanisławskim naszymi gośćmi polecamy sprawdzone niebanalne treści dla uczniów mających przymusowe Korona ferie my wolimy mówić o nich nie ferie wraz z Elżbietą Matej ekspertką bloga edukacyjnego juniorowi opowiemy dziś o sposobach oswajania chemii, która okazuje się zaskakująco bezbolesna, żeby było ciekawie fajnie, a nawet Rozwiń » zgodnie z podstawą programową można się uczyć chemii oglądając filmowe lekcje pana belfra nauczyciele z internatów pan Belfer to naprawdę nauczyciel chemii Dawid Rosiński zaczął nagrywać lekcje w formie filmów, kiedy zauważył, że trudno jest uczniom nadrobić zaległości, gdy przydarzy im się dłuższa choroba no wypisz wymaluj sytuacja, jakiej wszyscy jesteśmy firmy pana belfra to pełen zakres podstawy programowej szkoły podstawowej i średni wszystkie filmowe lekcje są do obejrzenia na YouTubie kanał nazywa się pan Belfer polecam też znakomity projekt periodyk Viribus zespół naukowców chemików Uniwersytetu Nottingham stworzył filmowy układ okresowy pierwiastków chemicznych każdy pierwiastek zaprezentowany jest w kilkuminutowym filmie jest w nich sporo akcji eksperymentów, a chemii opowiada charyzmatyczny prof. Paul jako nawet jeśli nie macie do odrobienia zadań z chemii warto te filmy obejrzeć adres strony to periodyk Witos kropkę com to ja dorzucę jeszcze kanał klubowej Chemika Dawida myśliwca uwaga naukowy bełkot znajdziecie tam m.in. spory blok tematyczny poświęcony eksperymentom bardzo polecam to tyle na dziś jutro po 1155 zapraszamy na kolejną odsłonę nie ferii w radiu TOK FM po więcej propozycji na kreatywne spędzenie czasu w domu sięgnięcie na stronę nie ferie kropkę PL oraz na fanpage nie ferie na Facebooku Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: NIEFERIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA