REKLAMA

Niedobór w sklepach to często efekt... strachu przed niedoborem

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2020-03-18 10:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:02 min.
Udostępnij:

Sklepy i producenci zapewniają - dostawy wszystkich najważniejszych produktów nie są ani zakłócone, ani zagrożone. Ale jeśli to nie przekona kogoś do mniejszych zakupów, być może zrobi to kilka konkretnych liczb.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Tomasz sed dzień dobry ekonomiści lubią mówić, że to co często powoduje niedobór to zwykle strach przed tym niedoborem dlatego szturmowa sklepów i kupowanie wszystkiego co wpadnie nam pod rękę to nic innego jak samospełniająca się przepowiednia tymczasem sklepy producenci zapewniają, że dostawy wszystkich najważniejszych produktów nie są ani zagrożone ani zakłócone znaleźli to nie przekona kogoś do mniejszych zakupów być może zrobią to Rozwiń » liczby każdego roku marnujemy w Polsce nawet 9 000 000 ton żywności co daje nam niechlubne piąte miejsce w całej Unii Europejskiej z danych BIK InfoMonitor wynika zaś, że prawie połowa Polaków wyrzuca śmieci 200zł miesięcznie, czyli w skali roku prawie 2,51000zł ze szkodą przede wszystkim dla środowiska, ale też jak słychać także dla naszych portfeli do usłyszenia przewodnik finansowy pokazał Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA