REKLAMA

Przegląd Piosenki Aktorskiej przenosi się do sieci

Kultura w domu
Data emisji:
2020-03-20 10:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:32 min.
Udostępnij:

20 marca, zgodnie z wcześniejszymi planami, miał ruszyć 41. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Nie odbędzie się. Twórcy postanowili przynajmniej częściowo oddać atmosferę festiwalu przenosząc występy zaproszonych artystów do internetu.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Filip Kekusz zapraszam dziś wieczorem zgodnie z wcześniejszymi planami miał ruszyć czterdziesty pierwszy przegląd piosenki aktorskiej we Wrocławiu nie odbędzie się, ale jego twórcy postanowili przynajmniej częściowo oddać atmosferę festiwalu, przenosząc występy zaproszonych artystów do sieci mówi dyrektor artystyczny Cezary Studniak poddajemy się postanowiliśmy odpalić wirusową telewizję festiwalową i przez cały okres, w którym miał odbyć festiwal będziemy nadawać Rozwiń » codziennie o godzinie dziewiętnastej relacje z festiwalu, który się nie odbędzie może się jeszcze państwo spodziewać spotkań spontanicznych nagrań z domowych pieleszy był właśnie artystów na dziś planowane są m.in. materiały o innych ludziach w reżyserii Grzegorza Jarzyny z teatru Rozmaitości Warszawa i Przybysz Wojciecha Kościelniaka z teatru collegium nobilium, ale to nie wszystko, bo druga odsłona festiwalowej telewizji rusza dwudziestej pierwszej tym razem będą rozmowy z artystami organizatorami, które poprowadzi aktorka Helena Sujecka zobaczyć będzie można na Instagramie wrocławskiego teatru muzycznego Capitol to zwyczajna tęsknota za spotkaniem bezpośrednim z ludźmi, z którymi tylko raz w roku się spotykamy w trakcie tego festiwalu i to sprawiło że, że postanowiłam taką namiastką poprowadzić taki format przegląd piosenki aktorskiej miał potrwać do 29marca tak długo będzie też funkcjonować festiwalowa telewizja kultura w domu w TOK FM codziennie po dziesiątej 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA