REKLAMA

Warto odczarować dokumenty

NieFerie
Data emisji:
2020-03-24 11:50
Audycja:
Czas trwania:
01:48 min.
Udostępnij:

Filmy dokumentalne kojarzyły się kiedyś z czarno-białymi historiami o wojnie. Teraz to zupełnie inny świat - doskonałe historie o nauce, edukacji, przyrodzie czy muzyce. Dobrze czasem odstawić dla nich fabularne opowieści.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
dzień dobry tu Aleksandra Stanisławska z bloga Crazy nauka audycji Homo science witam w kolejnej odsłonie audycji nie ferie, w której wraz z Piotrem Stanisławskim naszymi gośćmi polecamy sprawdzone i niebanalne treści dla uczniów mających przymusowe nie ferie wraz z Elżbietą Matej ekspertką droga edukacyjnego juniorowi odczaruje dziś filmy dokumentalne filmy dokumentalne kojarzą się głównie ze smutnymi czarnobiałymi ujęciami drugiej wojny światowej i monotonną narracją Rozwiń » obalmy jednak ten stereotyp, kiedy wejdziemy na którąkolwiek z platform filmowych czy to jest Netflix, czyli audi i wybierzemy sekcje dokument otworzy się katalog niezwykle różnorodny wśród filmów dokumentalnych znajdziemy i produkcji przyrodnicze i filmy biograficzne historyczne filmy analizujący problemy społeczne firmy o sztuce o kosmosie filmy popularnonaukowe i wiele innych, a konkretnie na Netflixie polecam np. film ziemia niezwykły dzień życia planety z niesamowitymi zdjęciami przyrody hitem w mojej rodzinie jest, więc tańcząc ptakami prezentujący widowiskowe ptasie rytuały gotowe młodszych widzów zainteresuje lego House dom z klocków świetna jest też seria najbardziej niezwykły dom świata ku refleksji nad edukacją nie tylko w czasie epidemii polecam film alfabet dostępny na Platformie jogi to tyle na dziś, a jutro po 1155 zapraszamy na kolejną odsłonę nie ferii w radiu TOK FM po więcej propozycji na kreatywne spędzenie czasu wolnego w domu sięgnięcie na strony nie ferie kropką PL oraz na fanpage nie ferie na Facebooku Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: NIEFERIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA