REKLAMA

Zdalny Sejm, kwarantanna z technologią

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-03-24 19:00
Prowadzący:
Czas trwania:
15:54 min.
Udostępnij:

Premier Mateusz Morawiecki i szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski ogłosili zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób (z wyłączeniem członków rodziny) i niepotrzebnego wychodzenia z domu. Dozwolone będą wyjścia do pracy, sklepu i apteki, a także np. wyprowadzanie psa i spacery. Rozwiń »

Prezydium Sejmu przyjęło projekt uchwały o zmianach w regulaminie izby. Mają one umożliwić zorganizowanie piątkowego i każdego następnego posiedzenia w formie częściowo zdalnej. Na sali plenarnej obecna będzie ograniczona liczba posłów z każdego klubu i koła, a reszta parlamentarzystów będzie mogła się wypowiadać i głosować przez internet.

Rządy różnych państw do walki z epidemią koronawirusa próbują też wykorzystywać nowoczesne technologie - aplikacje, dane czy sztuczną inteligencję. To rodzi pytania o bezpieczeństwo naszych danych i naszą prywatność.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA