REKLAMA

UL z książkami - internetowe spotkania pisarzy z czytelnikami

Kultura w domu
Data emisji:
2020-03-25 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:03 min.
Udostępnij:

Koncerty, premiery filmowe, wystawy czy spektakle przeniosły się do sieci. Do artystów, którzy w obecnej sytuacji chcą spotykać się z odbiorcami w internecie, dołączyli też pisarze.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Filip Kekusz zapraszam koncerty premiery filmowe wystawy spektakle przeniosły się do sieci o tym, mówiliśmy w kulturze w domu TOK FM do artystów, którzy w obecnej sytuacji chcą spotykać się z odbiorcami w internecie dołączyli też pisarze Stowarzyszenie Unia literacka codziennie po południu organizuje spotkania twórców Czytelników online ule z książkami to seria wydarzeń transmitowanych codziennie osiemnastej na Facebooku stronie internetowej Unii pisarze przez 45 minut Rozwiń » czytają swoje teksty odpowiadają napytania czasem także walczą z problemami technicznymi dziś spotkanie z Mikołajem Grynberg wiem, który przeczyta kilka wierszy ze zbioru poufne w tym tygodniu jeszcze w ramach ulgi książkami wizyty Małgorzaty Gutowski Adamczyk Bianki Ronaldo w sobotę niedzielę spotkanie przeznaczone dla dzieci wieczorynki literackie, w których udział wezmą w tym tygodniu Justyna Czechowska Marta Guzowska wszystkie spotkania są oczywiście bezpłatny, ale nie literacka uruchomiła też internetową zrzutka dla pisarzy, którzy cierpią na obecnej sytuacji kultura w domu w TOK FM codziennie po dziesiąty 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA