REKLAMA

Wirtualne podróże w różne zakątki świata

Kultura w domu
Data emisji:
2020-03-26 10:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:41 min.
Udostępnij:

Najdłuższą trasę jaką możemy teraz pokonać w domu, to droga z pokoju do pokoju lub ewentualnie na balkon. Dużo dalsze wycieczki można już odbywać wirtualnie. Większość ważnych zabytków, budowli i miejsc znaczących dla światowej kultury i etnografii można już zwiedzać w sieci.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Łukasz Wojtusik zapraszam najdłuższą trasę, jaką możemy teraz pokonać w domu to droga spokoju do pokoju albo ewentualnie na balkon dużo dalsze wycieczki można już odbywać wirtualnie większość ważnych zabytków budowli i miejsc znaczących dla światowej kultury etnografii można już zwiedzać w sieci zacznie, bo Machu Picchu to 15 wieczne miasto jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Peru można zobaczyć w opcji 360 stopni, zerkając na portal Air panu com Rozwiń » na tej samej stronie możliwe jest także wycieczka m.in. do portugalskiej Sintrze, gdzie w ofercie wirtualnie turyści mogą przyjrzeć się słynnemu Pałacowi skazanemu zerknąć na zamek Maurów amatorzy dalekich podróży mogą się dzięki tej samej stronie wybrać do indyjskiego miasta Agra, gdzie można zobaczyć też macha nazwany 1 z 7 nowych cudów świata wracają z Europy warto zerknąć m.in. na oficjalną stronę bazyliki Kryger tej budowli można się przyjrzeć naprawdę bardzo bliska przy okazji napawać się panoramą na Paryż ze wzgórza mu Mach pozostają we Francji kolejnym godnym zwiedzenia online miejscem jest Wersal, gdzie można m.in. prześledzić historię powstania tego zespołu pałacowego kolejny pałac, który zapewnia dobre widoki wirtualne panoramy na miasto to warszawski pałac kultury nauki ani długich, ale bezpiecznych podróży mogą z kolei wybrać się na chiński mur nie można go przejść w całości, ale na stronie zwyczajnie gazetką można znaleźć przynajmniej namiastkę takiej podróży po 1 z najbardziej imponujących budowli na świecie, a u nas warunkach domowych kultura w domu od poniedziałku do piątku dziesiąty 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA