REKLAMA

Czesław Śpiewa online

Kultura w domu
Data emisji:
2020-03-27 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:19 min.
Udostępnij:

Narodowa kwarantanna przedłuża się. Do społecznej akcji Wielkie Siedzenie w Domach, która ma zachęcić Polaków by jednak dostosowali się do okoliczności, dołącza Czesław Śpiewa. W sobotę 28 marca o godz. 20:00 artysta zagra specjalny koncert online. To będzie performance łączący monodram, stand-up i muzykę. Słodko-gorzka opowieść o codzienności i bolączkach współczesnego świata. Czesław Mozil wykorzysta ten czas by przypomnieć o tych, którzy na zewnątrz mogą wychodzić rzadko, nawet w normalniejszych czasach.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Filip Kekusz zapraszam narodowa kwarantanna się przedłuża, tak więc do społecznej akcji wielkie siedzenie w domach, która ma zachęcić Polaków, by jednak dostosowali się do okoliczności dołącza Czesław śpiewa w najbliższą sobotę dwudziesty artysta zagra specjalny koncert oczywiście online to nawet nie będzie sam koncert performance łączące monodram stand-up muzykę słodko gorzka opowieść o codzienności bolączkach współczesnego świata Czesław Mozil jak mówi Rozwiń » wykorzysta ten czas, by przypomnieć tych, którzy na zewnątrz mogą wychodzić rzadko nawet normalniej szych czasach pomyślałem, a co z tymi ta, których to szaleństwo codziennością dla tych, którzy gwarant ten odbywają, odkąd pamiętają takich, których świat z faktem jest zwykłą metra będzie koncert piosenki będą tylko takim pretekstem do spotykania się ona Smolnik z moimi gośćmi koszt fundacji słoneczko z domu kulejących aniołów nie tylko miałkości wybitnych, którzy mimo swoich niepełnosprawności żyją pełnią życia Czesław Mozil jest ambasadorem fundacji słoneczko współpracował już fundację kulejących aniołów, z której podopiecznymi nakręcił choćby teledysk Czesław śpiewa wystąpi w sobotę o dwudziestej transmisja na Facebooku akcji wielkie siedzenie w domach kultury w domu w TOK FM codziennie po dziesiąty 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA