REKLAMA

#zostańwdomu, wpuść do niego operę i balet!

Kultura w domu
Data emisji:
2020-03-27 10:20
Audycja:
Czas trwania:
01:38 min.
Udostępnij:

#zostańwdomu, wpuść do niego operę i balet! - zachęca w czasach pandemii Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie. Na platformie VOD teatru na wszystkich melomanów czeka szeroki wybór spektakli, które zdążyły zdobyć serca i uznanie publiczności, a które można teraz zobaczyć siedząc w wygodnym fotelu.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Marta Perchuć-Burzyńska zapraszam hasztag Zostań w domu wpuścić do niego opery i balet zachęca w czasach pandemii teatr wielki Opera narodowa w Warszawie na Platformie Violi teatru na wszystkich melomanów czeka szeroki wybór spektakli, które zdążyły zdobyć serca i uznanie publiczności, które można teraz zobaczyć, siedząc w wygodnym fotelu zaprasza dyrektor teatru wielkiego opery narodowej Waldemar Dąbrowski szczególnie polecam strasznie tu prosta, gdy do Polski Tosca w Rozwiń » reżyserii Barbary Wysockiej niezwykły spektakl w Adriana składające się z legendarnego baletu Conrada Drzewieckiego zemsty i współczesnej interpretacji męża żony wszystko wg Aleksandra Fredry do muzyki Stanisława Moniuszki mamy też dobrą informację dla tych, którzy chcieli wybrać się pod koniec marca do warszawskiej opery na spektakle Carmen w reżyserii Andrzeja Chyry już jutro teatr wielki pokaże operę online podobne pokazy odbędą się także we wtorek 31marca oraz w czwartek 2kwietnia wszystkie spektakle rozpoczną się o godzinie dziewiętnastej dla tych, którzy będą chcieli przenieść się wirtualnie do Wiednia podobną propozycję przygotowała tamtejsza Staatsoper w najbliższą niedzielę o dziewiętnastej do zobaczenia Romeoi Julia Gounoda, a w poniedziałek wesele Figara MoCarta wybrane spektakle dostępne będą na Platformie streamingowe przez 24 godziny po emisji kultura w domu w radiu TOK FM codziennie po dziesiątej 20 i 1420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA