REKLAMA

James Corden nadaje z garażu program "Homefest"

Kultura w domu
Data emisji:
2020-03-30 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:11 min.
Udostępnij:

Imprezy kulturalne, spotkania autorskie, spektakle, koncerty odwoływane są oczywiście nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie i w Stanach Zjednoczonych. I, podobnie jak w Polsce, wielu artystów próbuje dotrzeć ze swoją muzyką do zamkniętych w domach fanów. Dziś wieczorem lokalnego czasu amerykańska telewizja CBS zaprezentuje specjalny godzinny program "Homefest" - czyli specjalny odcinek programu Jamesa Cordena, znanego również w Polsce z serii "Carpool Karaoke". Prezenter będzie nadawał z garażu swojego domu, a na krótkie występy zaprosił najpopularniejszy obecnie zespół k-popowy BTS i równie popularną piosenkarkę Billie Eilish. Podczas Homefest wystąpią także John Legend, Andrea Bocelli i Dua Lipa - to jeśli chodzi o muzyków, pojawią się także iluzjonista David Blaine i komediowy aktor Will Ferrell. Wszyscy oczywiście pracować będą zdalnie - BTS zagrają w studiu w Korei, Dua Lipa w Londynie, Andrea Bocelli we Włoszech, a Billie Eilish w swoim domu w Los Angeles. Wszyscy będą namawiać też widzów do tego, by zostali w domach, a wpływy z wydarzenia zostaną przekazane na walkę z koronawirusem w USA.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Lipkach już zapraszam imprezy kulturalne spotkania autorskie spektakle koncerty odwoływane są oczywiście nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie w stanach Zjednoczonych podobnie jak w Polsce wielu artystów próbuje dotrzeć ze swoją muzyką do zamkniętych domach fanów dziś wieczorem lokalnego czasu amerykańska telewizja CBS zaprezentuje godzinny program Home Invest, czyli specjalny odcinek show Jamesa Gordona znanego również w Polsce serii kar Polka Rocki prezenter będzie Rozwiń » nadawał z garażu swojego domu na krótkie występy zaprosił 1 z najpopularniejszych obecnie zespołów popowych BiT jest równie popularną piosenkarkę Emilia Lis podczas oferty wystąpią także John legend Andrea Bocelli Dwali Pato jeśli chodzi o muzyków pojawią się także iluzjonista David Blayney aktor Will Ferrell wszyscy oczywiście pracować będą zdanie bity jest zagrają w studiu w Korei Południowej była lipa w Londynie Andrea Bocelli we włoszech byli kiedyś w swoim domu w Los Angeles wszyscy będą namawiać widzów do tego, by zostali w domach wpływy wydarzenia zostaną przekazane na walkę skoro wirusem w USA kultura domów TOK FM codziennie po dziesiąty 20 i 1420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA