REKLAMA

Nocna zmiana

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-03-30 19:00
Prowadzący:
Czas trwania:
09:53 min.
Udostępnij:

W piątkowy wieczór Sejm obradował nad pakietem ustaw składających się na tarczę antykryzysową. W środku nocy, ku zaskoczeniu posłów opozycyjnych, PiS wprowadził zmiany w kodeksie wyborczym, które osobom po 60. roku życia i osobom w kwarantannie lub izolacji umożliwiają głosowanie korespondencyjne. Treść i tryb zmian skrytykowała opozycja, publicyści i Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Dziś Senat obraduje nad projektami i zapewne wprowadzi szereg poprawek. O planie opozycji opowiada analityczka ds. politycznych Joanna Sawicka. Rozwiń »

Od jutra prawdopodobnie czekają nas nowe restrykcje lub dotychczasowe ograniczenia zostaną zaostrzone. Ogłosić ma je premier Mateusz Morawiecki, wcześniej - w niedzielę - wicepremier Jacek Sasin mówił o wspólnych patrolach policji i wojska. Inne państwa europejskie również zaostrzają lub przedłużają restrykcje, m.in. Hiszpania, Niemcy i USA.

Prowadzą Karol Tokarczyk i Paweł Wiejski.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA