REKLAMA

Kampania współistniejąca

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-01 18:10
Prowadzący:
Czas trwania:
18:29 min.
Udostępnij:

Opór społeczny, opór samorządowców i opozycji oznacza, że wybory prezydenckie prawdopodobnie nie odbędą się w maju. Groźby Ryszarda Terleckiego z PiS wobec samorządowców wydają się nierealne, a militaryzacja komisji absurdalna. Z obozu władzy dochodzą do nas głosy, że jedynie Jarosław Kaczyński chce przeprowadzić wybory w maju. Reszta polityków Zjednoczonej Prawicy po prostu boi się go bardziej niż koronawirusa. Rozwiń »

Za kilka miesięcy może okazać się, że PiS nie ma szans na wygranie żadnych wyborów, ponieważ epidemia zmiecie obecny porządek w Polsce. Czeka nas kryzys gospodarczy, który pociągnie kryzys polityczny, z którego rządzące środowisko może się nie podnieść. Dlatego partia rządząca próbuje wprowadzić korespondencyjne głosowanie dla wszystkich i jak najszybciej zorganizować wybory. Wojciech Szacki przewiduje, że po świętach wielkanocnych usłyszymy, że wybory prezydenckie nie odbędą się w maju.

Rozmawiają Andrzej Bobiński i Wojciech Szacki.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA