REKLAMA

Konflikt w koalicji, USA w zapaści

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-01 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
11:30 min.
Udostępnij:

W obozie władzy narasta konflikt wokół terminu wyborów prezydenckich. Plebiscyt chce przełożyć Jarosław Gowin, który zagroził, że jego posłowie nie poprą powszechnego głosowania korespondencyjnego. Na to miał usłyszeć, że wtedy jego przedstawiciele zostaną usunięci z rządu. Rozwiń »

Przeciwko ograniczeniom w handlu protestuje Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, która zrzesza największe sieci handlowe. POHiD uważa, że restrykcje ograniczą dostępność produktów dla Polaków i postuluje ich zniesienie

Biały Dom przedstawił dane dotyczące liczby przewidywanych zgonów w Stanach Zjednoczonych. W optymistycznym scenariuszu, w którym utrzymane zostaną obecnie nałożone środki zaradcze, liczba ofiar koronawirusa może wynieść 100-240 tys. Najbardziej pesymistyczny scenariusz zakłada, że ofiar może być aż 2,2 mln, jeżeli ludzie nie zmienią swoich zachowań. Prezydent Donald Trump powiedział, że najbliższe trzy tygodnie będą ekstremalnie ciężkie.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA