REKLAMA

Słynne "zrób to sam" powraca (powt.)

NieFerie
Data emisji:
2020-04-03 11:50
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:49 min.
Udostępnij:

Zamknięcie może sprzyjać kreatywności. Dziś proponujemy zrobienie czegoś przydatnego, ładnego lub przynajmniej sympatycznego własnymi rękami.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
dzień dobry Piotr Stanisławski z bloga Crazy nauka audycji Homo science witam w kolejnej odsłonie audycji nie ferie, w której brat Aleksandra Stanisławska z naszymi gośćmi polecamy sprawdzone i niebanalne treści dla uczniów mających przymusowe nie ferie wraz z Elżbietą man Tay ekspertką w blokach juniorowi o zajmiemy się dzisiaj robieniem czegoś dojść już cel, czyli Zróbto sam kojarzy się z Adamem słodowym i tzw. majsterkowaniem, ale morduje pierwsze to znacznie szersze Rozwiń » pojęcie pod tym hasłem kryje się właściwie wszystko co możemy stworzyć własnymi rękami dostępnych materiałów to może być lampa jednorazowych kubeczków maskotka skarpetki własnej roboty mydło biżuteria z kapsli, ale też lifting starej komody, którego zrobione ze skrzynek współczesne Zróbto sam to świetna okazja, by rodzice dzieci stworzyli coś razem np. domek dla Lalek z pudełka po bokach skrawków materiału patyczków nakrętek wskazówki inspiracji znajdziecie oczywiście w internecie polecam blog zrób to sanki tu autorka dzieli się pomysłami na dół Forsell z dziećmi blok magisterki ma bardziej wnętrzarskich charakter skarbnicą tutor Ali jest oczywiście też YouTube warto zajrzeć na kanał twoje DIY czy Innova krawcy nie Ferio Zróbto sam to dobry pomysł i dla dzieci i dla dorosłych to tyle na dzisiaj jutro po 1155 zapraszamy na kolejną odsłonę nie fair w radiu TOK FM po więcej propozycji na kreatywne spędzanie czasu w domu sięgnięcie na strony nie ferie PL oraz na fanpage nie ferie na Facebooku Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: NIEFERIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA