REKLAMA

Gowin odchodzi z rządu, tarcza 1.1

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-06 18:30
Prowadzący:
Czas trwania:
11:21 min.
Udostępnij:

Wydarzenia w polskiej polityce kolejny raz przyspieszyły. Jak się dziś okazało starcie w sprawie wyborów wygrał Jarosław Kaczyński. A wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin podał się do dymisji. Później w Sejmie posłowie głosowali nad uzupełnieniem porządku obrad o projekt głosowania korespondencyjnego. I tutaj kolejny zwrot akcji, bo Zjednoczona Prawica, najwyraźniej zjednoczona coraz mniej, głosowanie przegrała. Sejm zawiesił obrady. Rozwiń »

Komitet stały RadMin, pod kierownictwem Łukasza Schreibera, przygotowuje drugi pakiet legislacyjny w ramach tarczy antykryzysowej. Zmiany w prawie mają pomóc w walce z gospodarczymi i społecznymi skutkami kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. Szef działu gospodarczego Polityki Insight Leszek Baj, wskazuje, że druga tarcza jest uzupełnieniem rozwiązań zawartych w pierwszej. Nowy pakiet, który zakłada nowelizację 59 ustaw, w weekend był konsultowany z różnymi ministerstwami.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA