REKLAMA

Zabawy ze sztuką

NieFerie
Data emisji:
2020-04-09 11:50
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:57 min.
Udostępnij:

Wiele muzeów oferuje nie tylko wirtualne zwiedzanie, ale też ciekawe wyzwania. To może być odtwarzanie w domu scen z dzieł malarskich czy poszukiwanie ukrytych, choć bardzo ważnych, szczegółów.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
dzień dobry tu Piotr Stanisławski bloga Crazy nauka i audycji Homo science witam w kolejnej odsłonie audycji ferie, której wraz z Aleksandra Stanisławska z naszymi gośćmi polecamy sprawdzone niebanalne treści dla uczniów mających przymusowe ferie dziś witamy Elżbietę anty ekspertka bloga edukacyjnego juniorowi ostatnio kilka muzeów w tym narodowe w Warszawie rzuciło internautom wyzwanie wybierz dzieło sztuki i otwórz je z pomocą tego co masz w domu możemy sobie wybrać obraz Rozwiń » i zainscenizować go w domu, angażując domowników własne meble sprzęty domowe zwierzęta swoją garderobę myślę, że to fantastyczny sposób na poznanie sztuki dobrą zabawę, a zbiory galerii muzeów z całego świata dostępne są online np. przez Google Arts and kacze inną zabawą związaną ze sztuką jest tropienie szczegółów i symboli malarstwie każdy drobiazg ma swoje znaczenie coś symbolizuje coś opowiada jakąś ukrywa historie czerwone korale nie pojawiają się na portrecie damy przypadkiem mała postać rogu obrazu może być kluczem do zrozumienia całości znakomicie pokazuje to muzeum w Essen Borne Misza z Madrytu, które w takiej właśnie dociekliwy sposób opisuje swoje zbiory na stronie internetowej musi od SN kropkę org oraz aplikacji second Kan pasty sen na smartfonach jeśli ktoś rozpatruje się przygoda ze sztuką polecam aplikację Dayli art, które codziennie przyśle jedno dzieło wraz z opisem pełnym ciekawostek dobrej zabawy o tyle dziś jutro po 1155 zapraszamy na kolejne odsłony nie ferii w radiu TOK FM więcej propozycji zapraszamy na stronę nie fair oraz pan pić nie ferie na izbę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: NIEFERIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA