REKLAMA

Kto wygrywa w internecie, a kto ma wizję

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-15 20:00
Prowadzący:
Czas trwania:
26:49 min.
Udostępnij:

Choć Polacy podczas epidemii spędzają w internecie więcej czasu i konsumują więcej informacji, to w mniejszym stopniu interesują się kandydatami prezydenckimi. Jednak zmiany w sieci na razie nie przekładają się na zmiany w sondażach. Poparcie dla silnego w sieci Szymona Hołowni nie rośnie, inaczej niż w przypadku dość słabego w internecie Władysława Kosiniaka-Kamysza. Sondaże wciąż pokazują zdecydowane prowadzenie Andrzeja Dudy, choć prawdopodobnie w badaniach nadreprezentowani są zwolennicy urzędującego prezydenta. Wyraźnie rosną notowania lidera PSL, który już w kilku sondażach wyprzedził Małgorzatę Kidawę-Błońską. Rozwiń »

Żaden z kandydatów nie przedstawił wizji, jak państwo i społeczeństwo powinny wyglądać, kiedy minie epidemia koronawirusa. Być może to efekt słabości klasy politycznej, a może braku zapotrzebowania ze strony wyborców. Jedynym politykiem, który wydaje się mieć wizję, jest Jarosław Kaczyński. Tylko dokąd nas doprowadzi?

Rozmawiają Andrzej Bobiński, Wojciech Szacki i Ryszard Łuczyn.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA