REKLAMA

Kino w Moim Stylu - filmy dokumentalne za darmo z Millennium Docs Against Gravity

Kultura w domu
Data emisji:
2020-04-20 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:31 min.
Udostępnij:

Millennium Docs Against Gravity, największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce, który miał odbyć się jak co roku w maju, został przeniesiony na początek września. W zamian, jako rozgrzewkę przed przełożoną edycją, organizatorzy proponują akcję Kino w Moim Stylu. To przegląd filmów z poprzednich edycji festiwalu, dobrze przyjętych przez publiczność. Nowa propozycja, za darmo, do obejrzenia jest w każdy wtorek - mówi Dominika Baranowska z festiwalu.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Filip Kekusz zapraszam największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce Millennium Docs Against Gravity, który miał odbyć jak co roku w maju został przeniesiony na początek września w zamian jako rozgrzewkę przed przełożoną edycją organizatorzy proponują akcję kino w moim stylu to przegląd filmów z poprzednich edycji festiwalu dobrze przyjętych przez publiczność nowa propozycja za darmo do obejrzenia każdy wtorek mówi Dominika Baranowska z festiwalu przez 24 godziny Rozwiń » udostępniamy za darmo wybrany film na Platformie cda PL i wyselekcjonowani my 5 hitów minionych edycji Millennium Docs Against Gravity do tej pory pokazane zostały dokumenty zamknie się gra na pianinie oraz człowiek Delfin jutro natomiast wyjątkowa wizualna uczta sól ziemi w ma Wendersa i zioła Ribeiro Salgado o koniecznym brazylijskim fotografie Sebastiao Salgado jest to film, który naprawdę równie piękny jak zdjęcia legendy światowej fotografii, ale to nie jest film pomnik Salgado jest nie ukrywajmy postacią kontrowersyjną też często oskarżane o tzw. nowe Tipo tak czy po polsku można wypowiedzieć to taka estetyzacja biedy sól ziemi film Wendersa sprzed 6 lat był nominowany do Oscara otrzymał też nagrodę specjalną festiwalu w Cannes kultura w domu w TOK FM codziennie po dziesiątej 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA