REKLAMA

Laboratorium komedii postpandemicznej w Teatrze Powszechnym w Łodzi

Kultura w domu
Data emisji:
2020-05-05 14:20
Audycja:
Czas trwania:
01:43 min.
Udostępnij:

Jak i z czego będziemy się śmiać po tym jak pandemia przeminie? Czy ujście naszych emocji po czasie niepokoju i izolacji znajdziemy między innymi w komedii? Rozwiń »

Biblioteka polskich tekstów komediowych od lat powiększa się dzięki Teatrowi Powszechnemu w Łodzi, nazywanemu Polskim Centrum Komedii, który organizuje warsztaty Komediopisania.

Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Grupa 15 osób bierze udział w mistrzowskich, internetowych zajęciach prowadzonych w tym roku przez Michała Walczaka, twórcy słynnego "Pożaru w Burdelu".

Efektem prac będą utwory, składające się na repertuar tzw. „Laboratorium komedii postpandemicznej”. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Marta Perchuć-Burzyńska zapraszam, jaki z, czego będziemy się śmiać potem jak pandemia przeminie czy ujście naszych emocji po czasie niepokoju i izolacji znajdziemy m.in. w komedii biblioteka polskich tekstów komediowych od lat powiększa się dzięki teatrowi powszechnemu w Łodzi nazywanemu polskim centrum komedii, który organizuje warsztaty komedia pisania kolejnej edycji tego wyjątkowego przedsięwzięcia grupa 15 osób bierze udział w mistrzowskich internetowych zajęciach Rozwiń » prowadzonych w tym roku przez Michała Walczaka twórcy słynnego pożaru w burdelu efektem prac będą utwory składające się na repertuar tzw. laboratorium komedii post panem licznej mówi dyrektor łódzkiego teatru Ewa Pilawska potrzebujemy zadań pozytywnych potrzebujemy tego światła i pewnie kładki na przyszłość ta przyszłość pojawi się będziemy funkcjonować równą beztroską jak jeszcze niedawno mam nadzieję, a zarazem bogatsi o doświadczenia przemyślenia sytuacji, w której w tej chwili jesteśmy warto też przypomnieć, że teatr powszechny w Łodzi jako pierwszy w Polsce zapowiedział 2 premiery swoich spektakli online i mimo że musiał zamknąć swoją scenę nie rozstaje się z widzami zaprasza na kolejne odcinki teatralnego serialu internetowego pomoc domowa radzi, w którym Nadia ulubiona bohaterka łódzkich spektakli musi mierzyć się z nowymi problemami w dobie koronę wirusa wszystkie odcinki do zobaczenia na stronie internetowej teatru, a kultura w domu codziennie od poniedziałku do piątku po dziesiątej 20 i 1420 w radiu TOK FM Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

W maju TOK FM Premium 40% taniej. Podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA