REKLAMA

Kolejna odsłona tarczy

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-21 18:40
Prowadzący:
Czas trwania:
19:29 min.
Udostępnij:

Od strony klinicznej w walce z epidemią koronawirusa najważniejsze są szczepionki, dzięki którym ryzyko zachorowania może być zmniejszone praktycznie do zera. Drugie w kolejności są terapie osoczem pobranym od osób z nabytą odpornością. Wreszcie, istnieje szereg leków stosowanych w leczeniu innych chorób, a które mogą być skuteczne w walce z nowym koronawirusem. O badaniach nad konkretnymi lekami opowiada analityk ds. zdrowotnych Piotr Żakowiecki Rozwiń »

Do piątku rząd ma przedstawić projekty kolejnej wersji tarczy antykryzysowej - poinformowała dziś wicepremier Jadwiga Emilewicz. Minister rozwoju wyjaśniła, że wśród rozwiązań są m.in. fundusz dopłat do odsetek kredytów zaciągniętych przez przedsiębiorców, który ma utworzyć BGK. Rząd przygotował również rozwiązania dla samorządów: poluzowanie reguły wydatkowej i zwiększenie dochodów z gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa. Andrzej Porawski, dyrektor biura Związku Miast Polskich, powiedział, że rządowe propozycje nie satysfakcjonują samorządowców.

Prowadzą Karol Tokarczyk i Paweł Wiejski.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Hanna Cichy, Ryszard Łuczyn i Piotr Żakowiecki.

Autorką oprawy graficznej jest Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną przygotował Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj wszystkich audycji Radia TOK FM kiedy chcesz i jak chcesz - na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej!!

Dostęp Premium

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA