REKLAMA

W co oni grają

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-22 19:10
Prowadzący:
Czas trwania:
25:59 min.
Udostępnij:

W dzisiejszej audycji Andrzej Bobiński i Wojciech Szacki zastanawiają się, w co grają kluczowi gracze, kiedy odbędą się wybory i w jakiej formie. Ze sztabu Andrzeja Dudy słyszymy, że rozważane jest wprowadzenie stanu klęski żywiołowej, jeżeli opozycja i Jarosław Gowin dojdą do porozumienia i powstrzymają wybory korespondencyjne. Rozwiń »

A opozycja uczy się gry zespołowej i niezbyt dobrze jej to wychodzi, czego przykładem dyskusje wokół planu Platformy Obywatelskiej na wybory mieszane. Lewica prawdopodobnie jest przekonana, że plan Borysa Budki jest bez szans i myśli o kolejnych rozdaniach. Wydaje się, że o majowych wyborach nieustannie myśli Władysław Kosiniak-Kamysz, który ma szansę zająć drugie miejsce. Szanse na zgromadzenie kapitału politycznego i zbudowanie własnej formacji dostrzegł Szymon Hołownia, który w internecie zyskuje coraz więcej zwolenników.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA