REKLAMA

Co dzieje się w Rosji

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-22 20:20
Prowadzący:
Czas trwania:
16:55 min.
Udostępnij:

W Rosji pierwsze zachorowania na COVID-19 wykryto w końcu stycznia i do marca liczba przypadków była niska. To zapewne efekt niewielkiej skali testowania. Rosyjskie władze zapewniały, że sytuacja jest pod kontrolą, ale przespały okres roznoszenia się wirusa. W kwietniu liczba zachorowań eksplodowała z kilkuset do ponad 50 tys. Od 15 kwietnia wprowadzono restrykcyjny system przepustek i praktyczny zakaz wjazdu do Moskwy, która jest epicentrum epidemii. O sytuacji w Rosji i problemach, z którymi mierzy się Władimir Putin opowiada szef naszego działu bezpieczeństwa i spraw międzynarodowych Marek Świerczyński Rozwiń »

W pierwszym kwartale 2020 r. prawie 16 mln osób założyło konto na Netfliksie. To dwa razy więcej niż przewidywali analitycy i sam Netflix. Obecnie z platformy korzysta łącznie około 183 miliony osób, co globalnie czyni ją najpopularniejszym serwisem streamingowym.

Prowadzi Paweł Wiejski.

W przygotowaniu dzisiejszego wydania pomagał Marek Świerczyński.
Oprawę graficzną przygotowały Małgorzata Gryniewicz i Joanna Pamuła, a oprawę dźwiękową i muzyczną - Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.
Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 20% rabatu, wybierz pakiet i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA