REKLAMA

Małopolskie Dni Książki już po raz 19.

Kultura w domu
Data emisji:
2020-04-23 10:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:35 min.
Udostępnij:

Rusza dziewiętnasta już edycja Małopolskich Dni Książki "Książka i róża". Odsłona, nie trzeba dodawać, nietypowa, jeśli chodzi o historię wydarzenia, ale typowa dla większości kulturalnych wydarzeń organizowanych w tym czasie - czyli wirtualna. Wydarzenia trwają od rana, a ich tematem przewodnim jest biografistyka.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Filip Kekusz zapraszam dziś dziewiętnasta już edycja małopolskich dni książki książka Róża odsłonę nie trzeba dodawać nietypowa jeśli chodzi o historii wydarzenia, ale typowa dla większości kulturalnych wydarzeń organizowanych w tym czasie, czyli wirtualna wydarzenia trwają od rana ich tematem przewodnim jest biografii styka na chętnych czternastej czeka znany z anteny TOK FM i kultury w domu Łukasz Wojtusik, który poprowadzi spotkanie u biografa, czyli co w biografiach Rozwiń » Piszcie kolejny punkt programu siedemnastej mówi dyrektor wojewódzkiej biblioteki publicznej w Krakowie Jerzy Woźniakiewicz warsztat twórczy i prowadzenie do biografistyki to zajęcia dla tych, którzy na poważnie, czyli te zająć się przygotowywaniem biografia zajęcia poprowadzi Marcin Wilk publicysta kurator wydarzeń literackich m.in. autor książek biograficznych organizatorzy pamiętali też tych, którzy przy okazji kwarantanny mają szczęście mieć trochę więcej czasu jest dobry czas do nadrobienia czytelniczych zaległości, że czytać można także przez internet to nie jest żadna nowość dlatego z okazji małopolskich dni książki książka Róża mamy dla naszych użytkowników dodatkowe kody do Platformy Legimi, które są w tych trudnych czasach tak bardzo poszukiwane, a więc o tym jak zapisać się na wydarzenia tegorocznych małopolskich dni książki na stronie książka Róża PL kultura w domu w TOK FM od poniedziałku do piątku po dziesiąty 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA