REKLAMA

W domu zamiast w kinie. Rusza 60. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Kultura w domu
Data emisji:
2020-04-23 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:48 min.
Udostępnij:

60. Krakowski Festiwal Filmowy będzie na pewno, ale w odsłonie domowej. Uczestnicy salę kinową zamienią na seans internetowy, ale nie będzie to klasyczna platforma VOD - zapowiada Olga Lany. Rozwiń »

Festiwalowy program w całości poznamy 11 maja. Wiadomo już, że filmem otwarcia będzie "Pollywood" Pawła Ferdka. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Łukasz Wojtusik zapraszam 60 krakowski festiwal filmowy na pewno się odbędzie w odsłonie tomowej uczestnicy salę kinową zamienią na sens internetowe, ale nie będzie to klasyczna Platforma Julii zapowiada organy chcieliśmy zachować jak największą festiwalową ość tego nietypowego festiwalu i dlatego będziemy zachęcać widzów do tego, by uczestniczyli w seansach w wyznaczonych porach i dniach tak jak to jest normalnie na każdym festiwalu filmowym po filmach będziemy Rozwiń » organizować spotkania na żywo z twórcami festiwalowy program w całości poznamy 11maja wiadomo już, że produkcja otwarcia będzie Polbud Pawła Ferdka w sumie w różnych festiwalowych konkursach o uznanie powalczą obok międzynarodowych propozycji 43 polskie produkcje zapowiada Krzysztof Gierat dyrektor festiwalu, a pokolenia bardzo różnorodne z 1 strony klasycy jak Jerzy Śladkowski Maria z marskością nowi czy pokolenie lat siedemdziesiątych laureaci wielu nagród absolwenci mistrzowskiej szkoły Andrzeja Wajdy Tomasz Wolski Maciej Cuske i Piotr Stasik nie zabraknie również propozycji studentów ze szkół filmowych z całego kraju będą bardzo różnorodne tematy bardzo różne gatunki wszak krakowski festiwal filmowy festiwal filmów krótkometrażowych fabuł animacji dokumentów oraz filmów dokumentalnych sprzedaż karnetów na 60 krakowski festiwal filmowy rozpocznie się na początku maja, a samo zdarzenie tym razem w wersji online między 31maja, a 7czerwca kultura w domu w radiu TOK FM jak zwykle po dziesiąty 201420 od poniedziałku do piątku Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA