REKLAMA

"Damski bokser! Napisałam to na drzwiach mieszkania sąsiada, który bił swoją żonę." Słuchacze i eksperci o przemocy domowej w czasie pandemii

Mikrofon Radia TOK FM
Data emisji:
2020-04-23 20:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01h 12:37 min.
Udostępnij:

Wzrost liczby ofiar przemocy domowej, to jedna z konsekwencji pandemii koronawirusa, pokazują dane z wielu krajów. Rozwiń »
Co możesz zrobić kiedy jesteś w takiej sytuacji, kto może ci pomóc i jakie masz prawa? Jak reagować kiedy jesteś świadkiem przemocy domowej.
A dlaczego reakcja jest ważna o tym napisała nasza słuchaczka pani Iwona: "Temat przemocy domowej znam z autopsji, w dzieciństwie znęcano się nade mną i moją rodziną psychicznie i fizycznie. Apeluję do wszystkich słuchaczy: reagować, reagować i jeszcze raz reagować!!! Rodzina, która cierpi, niejednokrotnie nie ma możliwości sama wezwać pomocy, bo jest pod pantoflem lub na dywaniku sprawcy. Telefony są zabierane, wszyscy uczestniczą w swoistym spektaklu przemocy sprawcy. Kluczem są czujni sąsiedzi. Rodzina często się boi, wstydzi." Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MIKROFON RADIA TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA