REKLAMA

Darmowe e-booki w ramach akcji Czytaj.pl

Kultura w domu
Data emisji:
2020-04-27 10:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:46 min.
Udostępnij:

W internecie jest z czego wybierać i jest co czytać, m.in. w ramach kolejnej odsłony akcji Czytaj.pl. To wspólna inicjatywa Krakowskiego Biura Festiwalowego i platformy Woblink. Tym razem w pakiecie elektronicznych książek do ściągnięcia za darmo i przeczytania, oprócz propozycji dla dzieci, znalazły się eseje, poezja, reportaż - wylicza Katarzyna Jakubiowiak z Krakowskiego Biura Festiwalowego.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Łukasz Wójcik zapraszam w internecie jest czym wybierać jest także jak się okazuje co czytać m.in. w ramach kolejnej odsłony akcji czytaj PN to wspólna inicjatywa krakowskiego biura festiwalowego oraz Platformy oblig tym razem pakiet elektronicznych książek do ściągnięcia za darmo przeczytania oprócz propozycji dla dzieci znalazły się eseje poezja reportaż wylicza Katarzyna Jakubek z krakowskiego biura festiwalowego dla debiucie Barbara Bush pomaga, a drugi taki Tuszyński z Rozwiń » drugiej strony nowy tom poetycki Adama Zagajewskiego prawdziwe życie eseje o odrębnym tytułem wyroby ogólnie po kapusty jest czytać różne rejestry różnorodne literatura bardzo cieszymy się w tym trudnym momencie możemy celnikom cięć razem z blisko 30 wydawcami zaoferować coś do zastanowienia też opóźnienia już do refleksji do pakietu propozycji do refleksji warto zwrócić też pocztówki z Iranu Tomasza Raczyńskiego oraz książkę Wojciecha Jagielskiego na wschód od Zachodu dodatkowo 930 propozycji biorących udział w tej odsłonie akcji czytaj PL dostępnych jest w formie e-booka, aby wziąć udział w akcji wystarczy pobrać aplikację blika przez długi najlepszy aktor już mamy w zakładce czytaj 30 książek dostępnych bezpłatnie aż do końca weekendu majowego szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na stronie internetowej czytaj kropkę PL można też śledzić hasztag poleć dalej, a my z magazynem kultura w domu, gdzie zawsze dalej na antenie Radia TOK FM od poniedziałku do piątku o dziesiątej 20 i 1420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA