REKLAMA

Co kupujemy online, komercyjne testy

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-24 20:40
Prowadzący:
Czas trwania:
16:39 min.
Udostępnij:

Epidemia koronawirusa znacząco wpływa na handel - tracą tradycyjne sklepy, rosną obroty e-sklepów i serwisów transakcyjnych. Ostatnio online kupujemy głównie elektronikę, żeby doposażyć nasze domowe biura czy umożliwić dzieciom zdalną naukę. Poza tym interesują nas książki i zabawki oraz produkty z kategorii Dom i Ogród. Rozwiń »

Testy na obecność koronawirusa wykonuje się w 87 laboratoriach w całej Polsce. Większość z nich to instytucje państwowe, ale są też placówki komercyjne. I część z nich oferuje testy klientom indywidualnym. Piotr Żakowiecki, analityk ds. zdrowotnych, mówi o jakości testów, cenach i zasadności ich wykonywania.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Piotr Żakowiecki, Karol Tokarczyk, Marcin Bąba i Ryszard Łuczyn.

Autorkami oprawy graficznej są Małgorzata Gryniewicz i Joanna Pamuła, a oprawę dźwiękową i muzyczną przygotował Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA